Tel. 728-225-747 / 660-233-332 kontakt@renowacja-podlogi.pl

O firmie

Firma Renowacje-Podłogi.pl świadczy kompleksowe usługi parkieciarskie i cykliniarskie. Działamy na polskim rynku od kilku lat głównie na terenie Warszawy i okolic. Wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala nam na zapewnienie najwyższej jakości usług, które są wykonywane przez fachowy i wykwalifikowany zespół. Zajmujemy się zarówno układaniem parkietów, jak i ich cyklinowaniem oraz lakierowaniem. W naszej ofercie znajduje się również montaż i renowacja cokołów. Nieważne czy chcą Państwo ułożyć parkiet w jodełkę, kwadraty, czy może w klasyczny sposób, ponieważ nasza firma zaspokoi wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wykorzystujemy najnowsze technologie, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać niemal każde zlecenie w zakresie układania, cyklinowania oraz lakierowania parkietów. Usługi wykonujemy w domach osób prywatnych oraz w obiektach użyteczności publicznej. 

W naszej pracy przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości i terminowości wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwa i ekologii. Wybierając firmę Renowacje-Podłogi.pl gwarantujemy Państwu zadowolenie z wykonanej usługi oraz korzystne ceny.

Kompleksowe usługi parkieciarskie

Podłoga to ważny element każdego domu. Solidnie wykonana posłuży wiele lat, będzie przyjazna w użytkowaniu i pieknie wyglądać. Zapraszamy do kontaktu.