Tel. 728-225-747 / 660-233-332 kontakt@renowacja-podlogi.pl

Montaż i renowacja cokołów

Dobrze położony parkiet  to jednak nie wszystko. Aby uzyskać idealny końcowy efekt i cieszyć się pięknym wnętrzem polecamy montaż cokołów przypodłogowych, które stanowią doskonałe dopełnienie aranżacji każdego pomieszczenia.

Firma Renowacje-Podłogi.pl oferuje montaż cokołów przypodłogowych oraz ich renowację. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

W przypadku montażu nowych cokołów przypodłogowych należy usunąć stare listwy oraz delikatnie pozbyć się wszelkich pozostałości po nich m. in. kleju. Następnie mierzymy długość poszczególnych ścian i docinamy dokładnie listwy, tak aby pasowały do narożników. Dbając o każdy szczegół nie zapominamy o wygładzeniu docięcia listew, co ma duże znaczenie dla estetycznego wyglądu zamontowanych cokołów. W przypadku drobnych odstępów między listwami maskujemy je odpowiednimi preparatami dostosowanymi do rodzaju listew i ich kolorów. Cokoły można zamontować do ściany za pomocą specjalnego kleju lub kołków.

Poza montażem cokołów przypodłogowych nasz zespół może wykonać dla Państwa renowację już założonych listew, aby nadać im nowy i świeży wygląd.

Kompleksowe usługi parkieciarskie

Podłoga to ważny element każdego domu. Solidnie wykonana posłuży wiele lat, będzie przyjazna w użytkowaniu i pieknie wyglądać. Zapraszamy do kontaktu.