Tel. 728-225-747 / 660-233-332 kontakt@renowacja-podlogi.pl

Układanie parkietu

Drewniana podłoga jest nie tylko przyjazna ekologicznie, ale także doskonale dopasowuje się do każdego wnętrza. Będą z niej zadowoleni zarówno zwolennicy tradycyjnych rozwiązań, jak i nowoczesnych aranżacji. Dodatkową zaletą parkietu jest doskonała izolacja akustyczna i termiczna. Nie będą się też musieli Państwo martwić o codzienne sprzątanie podłóg, ponieważ drewno cechuje silne działanie antystatyczne (słabe przyciąganie kurzu), co jest również ważne dla alergików. Wybierając parkiet będą mogli Państwo cieszyć się nim długie lata, gdyż jest on bardziej trwały niż panele podłogowe. Nie zapominajmy, że w przeciwieństwie do tych ostatnich parkiet można także odnawiać bez inwestowania w remont całej podłogi w domu czy mieszkaniu.

Firma Renowacje-Podłogi.pl oferuje Państwu profesjonalne usługi parkieciarskie. Warszawa i jej okolice to miejsce działania naszej firmy. Wykwalifikowani pracownicy doradzą w wyborze rozwiązania dostosowanego do indywidualnych wymagań klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na uniknięcie jakichkolwiek błędów przy układaniu parkietu, co jest niezwykle ważne  dla jego dalszego użytkowania.

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na podłoże, które musi być wyrównane, zagruntowane i dokładnie wysuszone oraz wilgotność powietrza w pomieszczeniu. Po spełnieniu tych warunków oraz dokładnych konsultacjach z klientem w zakresie aranżacji wnętrza można przystąpić do montażu parkietu stosując odpowiednio dopasowany klej. Istnieje możliwość układania podłogi drewnianej bez kleju, ale może to powodować mniejszą wydajność odgrzewania pomieszczenia.

W zależności od upodobań i potrzeb klienta podłoga może być ułożona na różne sposoby. Zależy to również od bardzo wielu innych czynników m. in. kąta padania światła, kolorystyki, walorów estetycznych, przeznaczenia czy aranżacji pomieszczenia. Po uwzględnieniu wszystkich tych elementów można przystąpić do układania podłogi np. w jodełkę czy szachownicę.

Układanie parkietu nie należy do prostych zadań, dlatego najlepiej zwrócić się do fachowców. Firma Renowacje-Podłogi.pl zamontuje dla Państwa parkiet sprawnie w oparciu o najwyższe standardy. Warto zainwestować, aby długie lata cieszyć się stylowym i eleganckim drewnianym parkietem.

Kompleksowe usługi parkieciarskie

Podłoga to ważny element każdego domu. Solidnie wykonana posłuży wiele lat, będzie przyjazna w użytkowaniu i pieknie wyglądać. Zapraszamy do kontaktu.